Każdego klienta i użytkownika serwisów należących do Avenido Joanna Lange obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie.

 

  1. Sposób zbierania danych osobowych użytkowników.

Avenido Joanna Lange nie dopisuje żadnej osoby bez jej zgody, do żadnej ze swoich list subskrypcyjnych czy newsletterów. Każda osoba musi dopisać się sama, poprzez podanie swojego maila.

 

  1. Sposób wykorzystania danych osobowych.

Dane są wykorzystywane do przesyłania użytkownikom informacji związanych z prowadzoną przez Avenido Joanna Lange działalnością w zakresie organizacji i promocji warsztatów, webinarów i sesji indywidualnych rozwoju zawodowego i osobistego oraz szeroko pojętej edukacji.

 

  1. Czy dane osobowe są przekazywane innym firmom?

Avenido Joanna Lange nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów.

 

  1. Jak można zrezygnować z otrzymywania informacji?

W każdym otrzymanym od Avenido Joanna Lange mailu, na dole, w stopce znajduje się link służący usunięciu swoich danych z bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie dopisuj się do newsletterów oraz subskrypcji prowadzonych przez Avenido Joanna Lange.

 

 

Avenido Joanna Lange

Coach ACC ICF


Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Polityki prywatności dostępnej do wglądu tutaj

Joanna Lange

Coach Kobiecych Marzeń

tel. 506 668 964 

E-mail: lange.joanna@gmail.com

Skype: joanna.lange7